ولایتستان

خب اول از همه بگم اینجا کجاست! اینجا خونمونه توی ولایتستان:

یه خونه یه طبقه با یه اتاق پذیرایی خیلی بزرگ که از اسباب پذیرایی فقط یه پتو داره که روی زمین پهن کردن.یه هال نسبتا متوسط !!! که فرشش یه ملافه است و توش یه یخچال گذاشتن که الان پر از چیزای خوشمزه است ولی روز اول یه آب معدنی نیم خورده توش بود و یه لیوان فلزی با آب یخ زده تو جایخی اش...آشپزخونمون بد نیست ٢ تا قابلمه داریم و یه گاز و یه قوری که جای کتری استفاده می کنیم و یه میز اداری داغون...حموممون یه دوشه که آب از توش همونطوری میاد که از شلنگ...چند تا پوستر هم به دیوار اتاقمون زدن که دلمون وا شه...یکیش که ما دوستش داریم توش شخصیتهای کارتونی به نخودکچه ها پیام بهداشتی میدن:

سوباسا میگه: بچه ها اگه می خواهید مثل من سالم باشید هر روز ورزش کنید... دو تا دخترم که یادم نیست مال چه کارتونی هستن  میگن :

((امروز برای میان وعده من میوه و کمی کشمش و انجیر آورده ام تو چه آورده ای؟->من هم مقداری نان و پنیر و خرما آورده ام)) خلاصه که جونم بگه برات که پینوکیو و روباه مکار و گربه نره و کاکرو و پلنگ صورتی و سفیدبرفی و سارا و دارا و تام و جری هم توش هستن...منتهاش یه نکته ظریفی که من تا امروز هرقدر فکر کردم نفهمیدم اینه که چرا اینو آوردن تو پانسیون پزشکان؟؟ احتمالا یا فکر کردن گربه نره بیشتر از ما سرش میشه و باید بهمون آموزش بده که از فروشندگان دوره گرد خرید نکنیم یا اینکه دیدن نخودکچه های این دوره زمونه خیلی واقعا تحت تاثیر این پوستره قرار میگیرن از فرط ناامیدی رو آوردن به نخودکچه های سابق!

تو اتاقمون یه تلویزیون هم داریم که هر وقت دلش بخواد کانال ٢ رو میگیره.البته گاهی هم دلش نمی خواد خب...یه میزم هست که روز اولی روش بشقاب های کثیف بود و ۵ دقیقه بعد از رسیدنمون هستی با مواد شوینده افتاد به جونش و تمیزش کرد و روش سفره انداخت.یه ساعت خدا بیامرز هم بود که چون شبها مزاحم خوابمون بود گذاشتیمش منتهی الیه سالون.

اینجا دور و برمون چیزهای خیلی جالب هم داریم:

١) یه آقا خروسه که همزمان با بوق سگها راس نیمه شب آوازش می گیره

٢) یه درخت موز که میوه هم داره

٣) خب راستش چیز جالب دیگه ای فعلا یادم نمیاد!!!

اینا رو نوشتم که اگه خواستین برین طرح با امید یه خونه تمیز و شیک و تی میکر و حتی جاروبرقی و اتو و  لباسشویی و..... نرین!! البته هستن جاهایی در همین دور و بر ما که میگن کسی توش دوام نمیاره ولی تا تی میکرش رو هم دارن!! ولی خب شما با دید بدتر راهی بشید براتون بهتره !!! خدا رو شکر مامان هستی هم مثل خودش مدیر و مدبر بودن و از چوب کبریت و کیسه زباله بگیر تا پاکفوم و پودر ما رو تامین کردن... شما هم اگه خواستین برین طرح یه سر با ایشون مشورت کنین ....... ادامه دارد!

/ 4 نظر / 33 بازدید
ربولی حسن کور

سلام خونه شما اگه بزرگه ما کوچیک بود اما خدائیش مال ما فرش داشت! هر چی هست ظاهرا که به اینترنت هم مجهزه![نیشخند]

آرزو

خیر من الان در تهرانم والا اینترنت هم نداشت

آرزو

خیر من الان در تهرانم والا اینترنت هم نداشت

پزشک 78

به به باغ موز و ...دیگه چی می خواین!